Pamiętając o nas pamiętasz o sobie PDF Drukuj Email

Przez ostatnie cztery lata oprócz innych postępowań administracyjnych prowadziliśmy w imieniu mieszkańców 5 spraw sądowych zakończonych sukcesem.

Ostatecznie Decyzja Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Gdańsku o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na rozbudowę wysypiska odpadów, które niekorzystnie oddziałuje na Sopot, Gdynię, Rumię, Redę, Wejherowo, Koleczkowo, Chwaszczyno, Nowy Dwór Wejherowski, Bieszkowice i wiele innych miejscowości aglomeracji trójmiejskiej

oraz zatwierdzająca ją Decyzja Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Warszawie

zostały w kwietniu 2022 unieważnione przez Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie.

Aby państwu przybliżyć zakres naszego działania to akta tych spraw zawierają 2.859 stron, a odpisy kilkunastostronicowych skarg przekazywanych sądowi w 115 egzemplarzach celem rozesłania uczestniczącym w postępowaniu mieszkańcom następne 1.980 stron. Koszty obsługi prawnej, księgowej, powielania i drukowania, przesyłek pocztowych, utrzymania domen i stron www systematycznie rosną dlatego prosimy o wsparcie jeżeli dalej mamy skutecznie prowadzić sprawy w Państwa interesie.

Jeżeli zapomniałeś o nas i złożyłeś już deklarację to nie wychodząc z domu łatwo możesz ją uzupełnić postępując wg poniższej instrukcji. Dziękujemy.

Przekaż nam podatku.


Posiadamy status


KRS 00 000 20978

 

Przejdź do rozliczenia PIT-a

 


 

"Nieznani" Sprawcy !!

zniszczyli serwery z naszymi stronami WWW.

Pracujemy nad odtworzeniem przynajmniej części publikacji.

Więcej ...

Menu witryny

wesprzyj nas i Siebie

.bo zainwestujesz je we własne
zdrowie i otoczenie
wybieraj mądrze

Więcej ...

..... Migawki losowe

martyna_ horyzont.jpg

Statystyka

Odsłon : 1520507